pistolet_do_mezoterapii_iglowejMezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu małych dawek substancji odżywczych na twarz, szyję, dekolt, ręce, skórę głowy, uda oraz inne części ciała potrzebujące skutecznej pomocy z zewnątrz. Większość kosmetyków, kremów które używamy na co dzień jest „zbudowana” ze zbyt dużych cząsteczek, które nie są wstanie przeniknąć przez barierę naskórkową. W efekcie końcowym działamy tylko na zewnętrzną warstwę naskórka, a w rezultat jest niewielki i chwilowy. Alternatywą jest mezoterapia igłowa dająca szybkie a przede wszystkim trwałe efekty. Odpowiednio dobrane substancje odżywcze w połączeniu z nowoczesną metoda aplikacji gwarantują rewelacyjne rezultaty.

Mezoterapia igłowa jest jedyną i niekwestionowaną metodą terapeutyczną, która przynosi natychmiastowe wręcz rezultaty. Można jednoznacznie powiedzieć, że oprócz operacji chirurgii plastycznej nie istnieje sposób bardziej efektywny niż mezoterapia w rewitalizacji, odmładzaniu i liftingowaniu skóry. Przy pomocy mezoterapii igłowej możemy także pozbyć się cellulitu i miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Substancje do mezoterapii igłowej

Viscoderm

Jest wyrobem medycznym do stosowania śródskórnego, zawierającym naturalny kwas hialuronowy wysokiej czystości o masie cząsteczkowej zbliżonej do endogennego kwasu hialuronowego. Viscoderm może być stosowany na wielu obszarach skóry. Ma działanie nawilżające oraz wygładza drobne zmarszczki.

Wskazania: Twarz, szyja, dekolt, dłonie, skóra odwodniona, drobne zmarszczki.

DMAE-dwumetyloaminoetanol 3%

Działanie: liftingujące, wzmacniające, przeciwzmarszczkowe.

DMAE to substancja wywołująca efekt liftingu ( zwiększa napięcie mięśniowe), poprawia jakość skóry, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, głęboko odżywia skórę.

Wskazania: starzenie skóry, wiotka skóra (brzuch ,twarz, nogi , ręce ramiona itd.).

L-karnityna 20% – 1000mg

Działnie: antycellulitowe, spalające tłuszcz

Wskazania: tłuszcz zlokalizowany, cellulit

Fosfatydylocholina 5%- 250mg + kwas dezoksycholowy 2%

Działanie: spalanie tłuszczu ( uda, podbródek, biodra, boczki, ramiona, kolana).

W naszym salonie mezoterapię igłową wykonuje się najnowocześniejszym pistoletem w pełni automatycznym MESOTECH DHN 3 francuskiej firmy Techdent, który jest producentem profesjonalnego sprzętu do mezoterapii, urządzeń do stomatologii, sprzętu rehabilitacyjnego. Urządzenia te wyróżniają się najwyższą jakością, pełnym bezpieczeństwem stosowania,bez chińskich komponentów. Pistolety do mezoterapii firmy Techdent mogą być stosowane na twarz i ciało, posiadają regulowaną głębokość wkłuć i jako jedyne na świecie posiadają opatentowany zawór ciśnieniowy, uniemożliwiający podania substancji ze zbyt dużym ciśnieniem. Opatentowana Kontrola ciśnienia wtrysku zabezpiecza przed rozerwaniem tkanki bliznowcami. Pistolety produkowane są z zachowaniem najbardziej rygorystycznych norm jakości. Ograniczają bolesność i efekty uboczne.